Projektas „Mes rūšiuojam įmonėje”

Siekdami paskatinti visuomenę, įmonių darbuotojus, jų šeimos narius rūšiuoti ir rinkti atskirai elektronikos, buitinės technikos ir nešiojamųjų baterijų atliekas Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“ organizuoja projektą, skirtą visoms Lietuvos įmonėms. Šiuo projektu taip pat siekiama užtikrinti, kad elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas, žmonės galėtų priduoti kiek įmanoma patogiau, arčiau namų, taip plėsti buitinės technikos ir elektronikos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo tinklą.

Projekte dalyvaujančios įmonės, priduodamos tiek įmonėje, tiek įmonės darbuotojų buityje susidarančias baterijų ir akumuliatorių bei elektros ir elektroninės rangos atliekas, rinks taškus už kuriuos pasibaigus projektui iš projekto partnerių galės įsigyti prekių ar paslaugų. Taip pat įmonės rungsis tarpusavyje dėl partnerių įsteigtų prizų už tam tikrus pasiekimus (plačiau apie prizus skaitykite projekto nuostatuose).

Kviečiame visas Lietuvos įmones jungtis prie atliekų rūšiavimo, dalyvauti projekte ir prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

  • Projektas tęsiamas toliau, greitu metu Jus informuosime apie ateinančius išvežimus.

Projekto „Mes rūšiuojam įmonėje”