Daugelį mūsų buityje susidarančių atliekų galima panaudoti perdirbimui, todėl labai svarbu susidariusiomis atliekomis tinkamai pasirūpinti iš anksto ir perduoti atliekų tvarkytojams. Internetinėje svetainėje www.atliekos.lt Lietuvos gyventojai ir įmonės greitai bei patogiai vienoje vietoje ras informaciją apie įvairias atliekas, jų pridavimo galimybes ir tvarkymą. Informacijos paiešką galima atlikti pagal savivaldybes ir atliekų kategorijas.

Tinkamai pasirūpinus rūšiuojamomis, perdirbimui tinkamomis atliekomis, kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie buityje susidarančių ir tvarkomų atliekų kiekių mažėjimo, pristabdyti sąvartynų augimą ir saugoti gamtą bei jos išteklius.

Daugiau informacijos tinklapyje – www.atliekos.lt

Gamintojų ir importuotojų asociacija finansuoja autoservisų atliekų sutvarkymą, todėl UAB „Atliekų tvarkymo centras“ (ATC) nemokamai arba sumokant atliekų turėtojui surenka vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrus, automobilių hidraulinius (tepalinius) amortizatorius), taip pat geromis sąlygomis galite priduoti kitas atliekas (panaudotas padangas, alyvą ir pan.).

Dėl atliekų surinkimo galite kreiptis į UAB „Atliekų tvarkymo centras“, Sandėlių 19, Vilnius, tel. Nr. 852060901 arba e-paštu atliekos@atc.lt.