2015-2016 m. projekto „Mes rūšiuojam. Autoservise“ rezultatai

Žemiau pateiktoje lentelėje nurodyti projekto dalyvių surinkti bendri atliekų kiekiai bei sukaupti taškai, kuriuos projekto dalyviai galės iškeisti į projekto partnerių siūlomas prekes ar paslaugas.

* – Atliekos: Vidaus degino variklių degalų, tepalų, oro filtrų ir automobilių (tepalinių) amortizatorių atliekos
** – 1 taško vertė yra 1 euras

Prašome užpildyti Projekto „Mes rūšiuojam Autoservise“ dalyvio anketa prizams atsiimti, prekių ir (ar) paslaugų rinkimosi tvarka aprašyta projekto nuostatuose bei dalyvio anketoje prizams atsiimti. Prašome užpildyti, pasirašyti, uždėti įmonės antspaudą ir atsiųsti anketos skenuotą kopiją elektroniniu paštu – julius@atc.lt. Patvirtinus Jūsų sukauptus taškus elektroniniu paštu atsiųsime instrukcijas, kaip išsirinkti konkrečias prekes ir (ar) paslaugas. Iškilus klausimams ar neaiškumams skambinkite mob. tel. 8 684 03849, tel. 8 5 206 0901 ir būtinai Jums padėsime! Anketos prizams priimamos iki š. m. rugsėjo 25d.

„Mes rūšiuojam Autoservise“ dalyvio anketa prizams atsiimti.

Projekto „Mes rūšiuojam Autoservise“ 2015-2016 m. sezono papildomų prizų laimėtojai

  1. Už daugiausiai iš UAB „Romasta group“ įsigytų prekių – šios įmonės įsteigtas prizas autoservisui (UAB Remanus) – 290€ šios įmonės prekėms įsigyti.
  2. Daugiausiai automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekų, skaičiuojant vienam keltuvui ir/ar duobei, surinkęs Autoservisas (GTV group ir Ko, UAB Zietelos g. 3, Vilnius) – laimėjo UAB „Romasta group“ įsteigtą prizą 230€ vertės nuolaida įsigyjamoms prekėms (romasta.lt);
  3. Už daugiausiai iš UAB „P. Markevičius ir Ko“ įsigytų prekių autoservisui (Konekesko Lietuva, UAB) – šios įmonės įsteigtas prizas – 580€ vertės dovanų kuponas įrankiams iš UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“, bet kurioje UAB „Baltijos automobilių diagnostikos sistemos“ autoservisų įrangos ir įrankių prekybos vietoje įsigyti.