Dėmesio, kviečiame dalyvauti konkurse!

Vienuoliktus metus kartu su mokslo metų pradžia startuojantis projektas „Mes rūšiuojam“ kviečia vaikus dalyvauti piešinių bei eilėraščių kūrimo konkursuose. Jūsų laukia daug puikių prizų!

Aplinkosauginių konkursų tikslas – skatinti tinkamą elektronikos bei baterijų atliekų rūšiavimą. Mokiniai kviečiami dalyvauti piešinių konkurse „Elektronikos, baterijų atliekas su šypsena rūšiuoju, gražų pasaulį piešinyje vaizduoju!” arba eilėraščių kūrimo konkurse ir kurti eiles, kuriose turi būti bent kartą paminėti žodžiai „mes rūšiuojam/elektronika/baterijos“ (apimtis – ne mažiau kaip 2 posmeliai).

Piešinius ir eilėraščius reikia siųsti elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva. Pastaba! Darbus galima siųsti skaitmenine forma arba originalą. Visus darbus reikia siųsti iki 2023 metų sausio 16 dienos 16 val. Nugalėtojus skelbsime sausio 18 d. Siųsdami piešinius ir eilėraščius sutinkate, kad piešiniai ir eilėraščiai bus viešinami socialiniame tinkle „Facebook“ paskyroje „Mes rūšiuojam“.

Piešinių ir eilėraščių autoriai, kurių darbai socialiniame tinkle  Facebook, „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinks daugiausiai balsų („Like“), bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Kiti darbų autoriai, kurių darbus išrinks organizatorių sudaryta komisija, laimės papildomus prizus.  

Daugiausia palaikymo („Like“ paspaudimų) socialiniame tinkle Facebook „Mes rūšiuojam“ puslapyje, surinkusio piešinio autorius laimės  „Molton“ krepšinio kamuolį. Autorius, kurio darbas užims antrą vietą pagal surinktus „Like“ paspaudimus, laimės kūrybinį rinkinį ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Trečios vietos nugalėtojas džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Eilėraščio autorius, kurio kurinys surinks daugiausiai „Like“ paspaudimų laimės stalo žaidimą „Žodžiai“ ir firminę „Mes rūšiuojam“ gertuvę. Autorius, kurio darbas užims antrąją vietą, laimės kūrybinį rinkinį  ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną. Trečios vietos laimėtojas džiaugsis firmine „Mes rūšiuojam“ gertuve ir „Forum Cinemas“ kuponais į kiną.

Taip pat daugiausia iš organizatorių sudarytos komisijos simpatijų pelnę piešinių autoriai laimės tokius prizus: „Molton“ futbolo kamuolis, „Mes rūšiuojam“ gertuvės ir „Forum Cinemas“ kuponus į kiną.

Pasitelkę fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo piešinius ir sukurtas eiles mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse.

Pagrindiniai konkurso partneriai: