Dėmesio, kviečiame dalyvauti konkurse!

Kviečiame moksleivius šiemet sudalyvauti net dviejuose aplinkosauginiuose konkursuose.

Išlaisvinkite savo fantaziją ir pieškite! Dalyvaukite piešinių konkurse tema „Tvari ateities elektronika”. Kaip pasikeis mūsų gyvenimas po daugelio metų? Kokių naujų tvarių elektronikos prietaisų atsiras, kurie palengvins mūsų buitį?

Konstruokite ir fotografuokite!Skelbiame nuotraukų konkursą tema „Savo rūšiavimo  dėžutę turiu, baterijų ir elektronikos atliekas renku!”.  Kviečiame pasitelkti fantaziją bei visas kūrybines priemones ir pagaminti savo asmeninę ar grupinę rūšiavimo dėžutę skirtą baterijų arba elektronikos atliekoms rūšiuoti.

Piešinius ir nuotraukas reikia siųsti elektroniniu paštu edita@gia.lt arba adresu Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva. Pastaba! Piešinius galima siųsti skaitmenine forma arba originalą. Rūšiavimo dėžutes – tik skaitmenine forma (nuotraukas). Visus darbus reikia siųsti iki 2024 metų kovo 15 dienos 16 val. Nugalėtojus skelbsime kovo 20 d. Žemės dieną! Siųsdami piešinius ir nuotraukas sutinkate, kad piešiniai ir eilėraščiai bus viešinami socialiniame tinkle „Facebook“.

Jūsų laukia šaunūs mūsų partnerių įsteigti prizai: „Forum Cinemas”, „Tikra knyga” ir „Morning LT”. Taip pat dovanosime sieninį laikrodį, 3D planetų dėlionę, žaidimą „Mįslių kraitelė“ ir  domino žaidimą „Mažieji draugai“. Išrinksime net po 6 kiekvieno konkurso nugalėtojus. Laimės daugiausiai „Like“ paspaudimų sulaukę bei konkurso organizatoriaus sprendimu išrinkti dalyviai. 

Pasitelkę fantaziją bei visas įmanomas kūrybines priemones, siųskite savo piešinius ir nuotraukas mums ir laimėkite šaunius prizus! Paskatinkite ir bendraklasius dalyvauti konkurse.

 

Pagrindiniai konkurso partneriai: